✧ Eva Č., tatérka:
„Markét je úžasná fotografka. S její prací jsem vždy spokojená a často mile překvapená. Ráda bych vyzdvihla kvalitu jejích fotografií pořízených na skupinových akcích v našem tetovacím studiu. Dokáže zachytit drobné detaily a zároveň obsáhnout celou atmosféru tak, že se vždy cítím celistvý a úplný. Markét ví, jak být ve správný čas na správném místě a přitom se držet při zemi, takže se při práci s ní vždy cítím uvolněně a necítím žádný stres z toho, jak bych mohl na fotografiích vypadat."
✧ Ondra Š., průvodce a organizátor seberozvojových akcí:
"Maky nám zachytila krásné momenty naší akce s potní chýší. Fotky, které díky ní máme jsou pro nás dnes "cenou databází" a tématicky je využíváme k propagaci našich akcí. Jsou profesionální, jemné, lidské a mají v sobě hloubku. Jako jejich autorka."

✧ Sabina B., podnikatelka:
"Markét spolupracuji dlouhodobě a (nejen) jako fotografka je opravdu skvělá. Dokáže vždy zachytit ten správný moment, emoce a atmosféru. Pokaždé vyhoví mým požadavkům a fotky dostanu vždy včas. Profesionální přístup. S naší spoluprací jsem velmi spokojená a Markét mohu jen doporučit."
✧ Eliška C., koučka:
 "Hned jak jsem otevřela galerii, tak jsem si říkala, že jsou fotky nadherné! Markét zachytila krásně atmosféru celého jógového víkendu. Obzvlašť povedené jsou fotky z páteční kakaové ceremonie, kde na focení bylo málo světla, ale i tak se jí podařilo skvěle vystihnout hlavní momenty a fotky mají opravdové kouzlo! Máme radost, že zachytila úsměvy našich učastnic a věřím, že vykouzlí domino efekt dalšich úsměvů a milou vzpomínku. Děkujeme, že jsi k nám hezky zapadla a zvěčnila nám náš víkend."


Back to Top